| flory_1387 a întrebat:

Din greseala mi-am uitat parola de la telefonul Samsung Corby va rog stiti cum pot sa fac ori sa sa sparg sa nu o mai am ori sa o aflu va rooog dau fuuunda mareee big grinbig grinbig grin plzzcrying

2 răspunsuri:
| Seiran a răspuns:

Pai...singura solutie e sa treci de alea 3 incercari ale codului PIN si sa ajungi la codul PUK...Pe ala il gasesti in lucrurile telefonului big grin

| CrazySunshine a răspuns:

Pfff. Pai am o idee dar nu stiu cat de buna este. Scrie tot parola gresite pana iti apare introduceti codul puk. apoi sunta la Orange, cosmote, vodafonne, etc. nu stiu pe cereteaesti. suna de pe un alt telefon la un o de la renge din orasul tau. sau du-te mai bine la magazin si rogai pe aia sati afle codu puk sau poate a codu puk i actele telefonului pe cutie sau asa. si apoi cand ti deblocat telu schimbai parola. du-te la ( cosmote, Vodafone, Orange nu stiu pe ce retea esti) si spunee ce ai patit si 100% se va rezolva. eu am patit asa tot am scris parole ghsite si aparut codu puk si tot si pe ala l-am bagat gresit si mi-am ars cartela happy dac cumva iti apare codu uk nul baga si aflal cumva cum ti-am zis mai sus.