| BubbleShoot a întrebat:

Buna :*
Am vazut pe unii care au nevoie de funda neaparat...
La ce ajuta? daca ajuta la ceva.:* Funda?

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Să cerșești o cocardă, e ca și cum ai cerși mulțumirile cuiva, pentru că "funda" practic asta înseamnă, un "mulțumesc".

| mgtow a răspuns:

Ei cred ca funda demonstreaza ca sunt mari genii, daca te uiti la primi 10 utilizatori care au o groaza de funde sunt pentru ca au meritat si stiu sa dea raspunsuri bune, cersetorii nu fac nimic daca o cer ci trebuie sa si-o castige fara sa puna funda la sfarsitul raspunsului. Fiecare funda ofera 50 de puncte extra doar atat.

| Neimportant a răspuns:

Funda nu este de folos la nimic. Este doar o recompensă virtuală pentru că ai ajutat o persoană cu un răspuns folositor.