| theprettyreckeless a întrebat:

As avea o intrebare. Vreau sa dau un ignore definitiv la un id, insa pe email tot primesc mesaje, si uneori pe mess, chiar daca dau setarea sa ignor toate mesajele id-urilor care nu sunt din lista mea de mes. Spam-ul poate face acest lucru?, daca nu, atunci ce?

1 răspuns:
| DaNiElA_8352 a răspuns:

Sterge l din lista si apoi te duci la sfarsitul listei il deschizi, si undeva sus scrie igg apesi pe el si te intreaba daca esti sigur de acest lucru si dai ok si gata.
nu o sa mai primesti nimic de la acea persoana.si nici ea de la tine.
succes.
numai bine.
pa, pa.