| alex2009 a întrebat:

Salut am si o intrebare am cateva id de mess la ignor vreau sa stiu daca eu ma pot sterge de la iei din lista? Daca se poate cum sau cu ce? multumesc

Răspuns Câştigător
| Denisse_8813 a răspuns:

Http://www.yahoostatus.ro/download.php
Aici gasesti o multime de programe pentru mess printre care si cel pe care il cauti tu(al 12-lea de la sfarsit). :)

3 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Nup, nu ai niciun acces în lista lor. Dacă îi ai pe ignore, pur şi simplu vei apărea ca permanent offline în lista lor. (Sunt aproape sigur de asta, dar poate se poate cumva şi nu ştiu eu)

| dan11 a răspuns:

Nu prea poti doar daca spargi parola si intri in contul respectiv.nu xred ca merita efortul si eventualul risc.

| AndrutzzaS a răspuns:

Nu se poate happy