| VannEe a întrebat:

As vrea sa-mi dezactivez/sterg contul de Facebook, pentru ca am ceva probleme cu el.Cum pot face asta, avand in vedere ca vreau sa imi fac un nou cont dupa? happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti sterge un cont de facebook.In cel mai fericit caz, il poti dezactiva, dar nu si sterge.

| VannEe explică (pentru anonim_4396):

La asta m-am referit.dezactivat/sters,nu stiam care e varianta corecta :*

| BlaxxMee a răspuns:

Ti'ai dat seama ca ai gresit categoria, nu? rolling on the floor laughing