| Danadana9999 a întrebat:

As vrea sa mi fac mai multe tatuaje destuli de mari. Daca voi face dreptul, voi putea sa fiu angajata cu aceste tatuaje? Si daca da, cat de usor? Spuneti mi alte meserii in care tatuajele nu sunt o problema la angajare.

4 răspunsuri:
| Vlach a răspuns:

Fara tatuaje, te rog! E si pacat, poate si sa-ti atinga vreo alunita ceva si mai faci si cancer de piele, si vei regreta la batranete actul asta!

| Danadana9999 explică (pentru Vlach):

Apreciez sfatul tau dar am luat deja decizia de a mi face tatuaje. De aceea ma intereseaza sa stiu in ce domenii angajatorii sunt atat de superficiali incat sa tina cont de ambalajul unui om si nu de talentul si cunostintele lui.

| apz a răspuns:

Dacă nu sunt de meltean și nu sunt vizibile, nu va fi nici o problemă. Nu e prea ok să te prezinți la un proces cu tatuaje și în vârful degetelor. Judecătorul (depinde de fiecare în parte) te va analiza.

| Danadana9999 explică:

Destul*