| BlackScribble a întrebat:

As vrea sa stiu ceva:nuantatorul chiar arde parul?
Si inca ceva.Am parul saten inchis si as vrea sa imi fac parul cu nuantator roscat. O sa se prinda ceva sau doar o sa imi dea o nuanta de roscat la lumina?

1 răspuns:
| SMA a răspuns:

Buna! Nu arde parul, vopseaua arde parul. La lumina se v'a vedea un rosu stralucitor, la umbra s'ar putea sa fie doar culoarea ta naturala cu o nuanta de roscat. Daca vrei sa fii roscata, roscata, atunci cumpara vopsea, nuantatorul se duce dupa 8 spalari, iar culoarea roscata se delocoreaza revenind la culoarea naturala.