| iulianamariamaria a întrebat:

as vrea sa stiu daca m-ai am sanse.din cauza ca iubitul meu cu care am stat 3ani mi-a cerut dintr-o data ca vrea o pauza acum vreo 4 zile pentru un timp mai lung.nu stiu ce sa inteleg.nici nu mi-a spus motivul.ci doar ca o sa ramanem amici.si l-am sunat aseara si mi-a vorbit pe un ton foarte tare si foarte ciudat.mi-a dovedit de prea multe ori ca ma iubeste si tocmai asa dintr-o data nu mai vrea. spuneti-mi ce sa fac. vreau un sfat..va rog

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cazul clasic!
Fii sigura ca a gasit pe altcineva. Acum testeaza terenul la noua cucerire si te tine in rezerva. Daca nu merge, se intoarce la tine. Daca merge, va gasi el un motiv sa nu te mai iubeasca, tu vei fi vinovata.
In acest caz, nu se pot da sfaturi.