| anonim_4396 a întrebat:

TPU, revin cu povestea mea. M-a sunat prietenul meu acum cateva ore sa imi spuna ca nu are nici o treaba cu fata la care i-a cerut numarul de telefon. Mi-a zis ca a vorbit cu ea prin mesaje o data si atata. Dar iarasi a inceput ca el vrea o pauza din cauza certurilor dese pe care le-am avut, ca ma iubeste, ca tine la mine, ca mereu voi putea conta pe el. Am vorbit acum cu prietenul lui cel mai bun, si lui i-a zis ca vrea sa fie singur o perioada. sad sunt trista...

Răspuns Câştigător
| bObby123 a răspuns:

Eu zic ca si pauzele astea fac bine, poate o sa realizeze cat de fericit era cu tine o sa iti ceara sa va impacati,
Eu iti spun ce am patit eu. eram cu iubita mea de 2 ani si vreo 7 luni cand mi-a spus ca vrea sa ne despartim. pur si simplu mi-a zis ca nu ma mai iubeste. in fine am ramas amici si dupa vreo 3-4 luni sa intos la mine si m-a rugat sa o iert pentru toata chestia aia ca sia dar seama cat de mult ma iubeste si alte dulcegarii din astea. si eu cum nu prea trecusem peste. adica tot mai tineam la ea ne-am impacat si acum suntem mai fericiti si ne intemegem mai bine ca niciodata., Sper ca ceva de genu sa se intample si in cazul tau big grin

| Anna1223 a răspuns (pentru bObby123):

Multumesc, esti foarte dragut. asa zic toate prietenele mele : o sa se intoarca la tine, o sa ii para rau! happy

2 răspunsuri:
| mariumarius a răspuns:

Poate ca se joaca cu sentimentele tale...sau poate ca nu stie ce vrea...