| Leillah a întrebat:

Bunahappy
As vrea sa va pun o intrebare: Ce inseamna pentru voi sentimentul de "iubire"? Cum ati defini acest cuvant?

Răspuns Câştigător
| ChrisIwal a răspuns:

Daca mi-ai permite eu as defini sentimenul de iubire in 2 parti:
1- Iubirea este cel mai fermecator, minunat etc lucru pe care toata lumea o cauta si care nu poate fi descrisa
2- Iubirea inseamna sa sacrifici totul pentru persoana iubita sperand ca acea persoana sa nu isi bata joc de tine sau sa nu profite

2 răspunsuri:
| ewygirl a răspuns:

Cel mai frumos sentiment pe care il poate simti un om.Un sentiment care iti " da aripi".Un sentiment care nu poate fi exprimat in cuvinte, el trebuie simtit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca se inlatura dragostea si bunatatea, bucuria vietii dispare.