| BiancaMB a întrebat:

Aseară am visat ca eram in casa mea si ceva ma încarcă negativ si simțeam cum ma sufocă ceva si la un momendat prin toata lupta mea am reusit sa iau tamaie si sa dau la colturi sa ma rog de 3 ori si a apărut o lumină si m-a adus în curte si l-am vazut pe tataie (este decedat)cand stătea pe o sanie si ii era frig si imi zicea sa nu ies afara pe strdata si eu tot am iesit si bine înțeles ca a iesit dupa mine si am vorbit cu el dupa m-a luat in brate si a dispărut ce inseamna?

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Intra pe grupul de Facebook Întâmplări interesante (paranormal,... ) https://www.facebook.com/groups/246024919182219/ și acolo vei afla explicația corectă la cei care au experimentat sau au visat.

1 răspuns:
| Andreeush a răspuns:

Poate înseamnă că îți e dor de el.