| anonim_4396 a întrebat:

Am 15 ani si sunt cls 8.

Sa incepem!

Deci baiatu de care imi place, ma place si el enorm.
Am iesit ieri cu el si cu prietena mea cea mai buna.
M-am pus langa el si statea langa mine, la un momendat a vrut sa se duca un pic mai incolo si i-am zis ca fugi de mine si s-a pus langa mine inapoi. Dar cand am pus capul pe umarul lui, a zis sa nu ma mai las pe el...lam luat in brate pe la spate, mi-a zis sa ii dau drumu.
Aseara am vorbit cu el 2 ore la telefon.
Mi-a zis ca lui nu ii place sa il ia o fata in brate sau sa il pupe pe obraz.
Sau sa se lase o fata pe el.

Eu i-am zis ca e cam complicat.
Si nu stiu ce sa fac!

Răspuns Câştigător
| Cosmin1I a răspuns:

O avea alte orientari sexualestraight face ..Cum sa nu ii placa ceea ce ai facut tulaughing ..Incearca sa vorbesti putin mai deschis cu el si sa incerci sa il cunosti mai bine

| DeDiiDeDii a răspuns (pentru Cosmin1I):

Pai lui daca nu ii place sa il iau in brate...ce fel de relatie e asta? Adica lui ii place sa ma ia pe mine...dar el nu ma lasa sa il iau eu in brate.

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Prea repede vrei tu sa fi cu unu, ar fi bine sa renunti la gandurile astea amoroase pana implinesti varsta majoratului.

| DeDiiDeDii a răspuns (pentru mgtow):

Fostu meu prieten nu era asa ca eltongue...E un baiat cam ciudatstraight face

| Cosmin1I a răspuns (pentru DeDiiDeDii):

Nu toti baietii sunt la fel asa cum nici toate fetele nu sunt la fel

| DeDiiDeDii a răspuns (pentru Cosmin1I):

Asta stiu...

| Cosmin1I a răspuns (pentru DeDiiDeDii):

Daca stii atunci incearca sa cunosti ceea ce nu suporta si ceea ce suporta.restul vine de la sine

| mona a răspuns:

Pai sa stii ca e complicat, inca nu am intalnit baiat sa nu-i placa sa fie luat in brata si sa fie pupat pe obraz, probabil prietenul tau se prea intimideaza la fazele respective fata de mai multa lume sau nu nu te place indeajuns

| Silviu591 a răspuns:

laughing poate s-a rusinat de prietena ta

| rap4us a răspuns:

laughing foarte tare astalaughing Ma rog ar trebui sa astepti poate ca el este timid si poate ca s-a simtit putin rusinat fata de prietena tahappylaughing ar trebui sa il lasi pe el sa iti ceara sa faci chestiile astea.

| Xtadelo a răspuns:

Poate ca este mai timid.

| Cosmin1I a răspuns:

Si da, poate sa rusinat. poate crede ca el este barbat si considera ca este o slabiciune din partea lui.Ciudat baiat

| DeeaAndyRody a răspuns:

Aici e greseala ta! Adica el este baiatul, el trebuie sa faca toate astea.Tu esti fata, doar asteapta. Daca te place asa enorm, lucrurile vor veni de la sine din partea lui.