| Bnnkaxka a întrebat:

Bună, aștept ajutor de la voilaughing
Am făcut 18 ani pe 30 aprilie.
Pe cardul meu scrie ca expira pe 10/23
Acu câteva zile am primit un mesaj de la BCR cum ca, cardul meu expira pe 7 iunie. Ce sa mai cred?rolling on the floor)) sa merg sa l reînnoiesc sau sa stau pana anul viitor?
Știu c ar trebui sa sun sa întreb de ei, da îs o persoana introvertita, prefer sa încerc. căile mai ușoare pentru început. Deci poate știți voirolling on the floor)))

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Este singurul card pe care il ai? Cardul expira pe data scrisa pe el.