| roxanastelescu17 a întrebat:

ati avea niste sfaturi pentrui mine?
Vreau sa ma apuc sa fac vlog-uri? Maine sau poimaine voi posta primul meu vlog(50 de lucruri despre mine)Aveti idei?
FUNDA!

5 răspunsuri:
| Kanpeki a răspuns:

Sincer nu sunt prea multe idei in legatura cu vlogurile.
Poti de exemplu sa faci un video tur al casei tale sau al orasului tau, sau daca calatoresti in alta tara poti sa vorbesti despre locurile pe care le-ai vazut, etc.
Inspira-te de la altii.

| OnuOnulică a răspuns:

Să fi cât mai originală și să nu-ți pese de haterii.

| Doub a răspuns:

Nu face asta, pls.
Deja ai început super prost.
Adică serios, nu-i pasă nimănui de tine, mai ales să afle 50 de lucruri despre un om din cei 7 miliarde sau câţi suntem pe această planetă minunată.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai ideile tale, nu faci vlog. Deja e plin de copilași care au norocul să primească telefon cu cameră de filmat și își afișează fața pe internet doar de dragul de "a face vlog".
Și video-uri cu "lucruri despre mine" postezi când ai fani cărora să le și pese de detaliile astea.

| FantomaCaseiTale a răspuns:

Toata lumea face Vloguri, dar care va este mesajul?
O sa te epuizezi rapid si daca n-ai aptitudini de a bate campii, pleci din start spre o activitate complet inutila.Mai ajungi si de rasul altora.