| anonim_4396 a întrebat:

Bunabatting eyelashes

Azi am fost la un interviu pentru un job si as dori sa va intreb ceva ce eu nu prea am inteles. Tipa a parut foarte incantata de mine la interviu si mi-a spus ca ma astepata la training, precizand ca la sfarsitul training-ului se va da un test.

Iar acum vine intrebarea: daca mergi la training inseamna ca te angajeaza 100%? Adica iti face contractul de munca in prima zi de training, inainte de inceperea sa? Sau in urma testului mai resping din candidati?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu inseamna asta, avand in vedere ca veti da testul la sfarsit si o sa va angajeze, in limita locurilor disponibile, in functie de rezultatele de la test. Succes si numai bine!

1 răspuns:
| Dana211 a răspuns:

Din moment ce la sfarsitul training-ului dai un test e clar ca cei ce il vor pica nu vor fi angajati