| mihai91mihai a întrebat:

Azi am jucat fotbal cu prietenii si am primit o minge sub centura...in testicule. Ce trebuie sa fac?
Multumesc!

6 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Să fi mai atent data viitoare.

| AFR81 a răspuns:

Pai si? Normal ar fi sa-ti treaca durerea dupa 3-4 minute. Am luat destule mingi in zona aia, mai ales ca am fost portar la handbal timp de cativa ani. Nu se intampla nimic grav, nu ar trebui. Daca observi vreo schimbare, daca inca te doare, mergi maine dimineata la doctor.

| Drimmero a răspuns:

Trebuia sa sari pe calcaie imediat dupa ce ti-ai luat mingea. Sunt nenorocite loviturile acolo, cate n-am luat si eu, n-ai cum sa te feresti de ele! Tu sari pe calcaie si iti trece!

| mihai91mihai explică (pentru Drimmero):

Multumesc pentru sfaturi. Data viitoare o sa sar pe calcaie. Acum nu ma mai doare, dar ieri seara m-a durut destul de tare...

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai ce mai e de facut? A trecut durerea? Daca da, e bine.

| UnBroken2016 a răspuns:

Numarale. Vezi daca sunt toate