| Floriiflr7 a întrebat:

Azi noapte am visat ca eram impreuna cu un prieten (un prieten ramdom cu care nu prea interactionez) ca eram intr-o gradina si eu mergeam inaintea lui, la un moment dat, pur si simplu instinctiv, fara sa ma uit in jos am simtit ca trebuie sa sar ca sa nu calc pe ceva. Am sarit fara sa ma uit de ce o fac si dupa acel prieten mi-a spus,, Tu vezi ce ai facut?" si cand m-am uitat era un sarpe extrem de mare, prietenul meu m-a luat pe umeri si a inceput sa fuga cu mine in spate in timp ce sarpele ne alerga, cand am iesit din acea gradina m-am trezit brusc si nu am mai putut sa adorm aproximativ o ora. Stiu ca faza cu sarpele semnifica barfele dar vreau sa stiu ce legatura a avut acel prieten, de ce m-a carat pe sus si de ce a fost fix el? VA ROG, AJUTATI-MA

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Salut, te ajutam, desigur.

Raspunsul la intrebarea ta, este ca... sunt doar vise si nu inseama nimic. Singura modalitate posibilia si absolut inevitabila, prin care visele pot schimba ceva, este ca doar TU sa te iei dupa acest vis si sa iti schimbi o decizie din viata in functie de asta, indiferent cat de mica sau mare este.
Deci pe langa asta, nu inseamna nimic.

Numai bine! ^_^

(la cati serpi visam eu... trebuia sa fiu presedinte acum, insa nu sunt happy )

| Andreeush a răspuns:

Sunt doar vise, nimic mai mult.

| Bellegar a răspuns:

Ce paranoia pe tine laughing) sunt doar vise

| Elena2021 a răspuns:

Vise de noapte. Probabil că fosta lui prietenă e geloasă pe tine. Altceva nu știu ce ar putea fi doar tu stii