| anonim_4396 a întrebat:

Baieti, daca o fata draguta pe care ati vazut-o de cateva ori v-ar spune la telefon ca s-a indragostit de voi, cum ati reactiona? Ati crede ca este o gluma? Este credibila o astfel de declaratie la telefon? Si sa zicem ca stiti ca fata respectiva are un iubit!

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu se spun lucrurile astea la telefon, indiferent dacă poate fi interpretată ca o glumă sau nu. Cu toții preferă un partener care e suficient de matur încât să îți arate că te place sau că nu mai vrea să fie într-o relație cu tine în față și nu la adăpostul distanței fizice. Și de regulă nu îi spui cuiva că îl placi. Îi faci pur și simplu o invitație să vă vedeți undeva doar voi și după câteva zile poți repeta. Dacă faceți click la prima întâlnire o să accepte și treptat o să apară un grad sporit de intimitate. O să apară la un moment dat și o mângâiere, un sărut. Totul e să te simți în siguranță lângă celălalt și să poți să fii autentic, să nu simți că trebuie să porți o mască.
Vă întâlniți și dacă apare magia e în regulă. Când ai lângă tine persoana potrivită simți pur și simplu că faceți click. Priviți în aceeași direcție, aveți pasiuni comune și același set de valori.

| Drimmero a răspuns:

Habar nu am,, daca o cunosc indeajuns poate o voi crede, dar daca e una de suna cu privat si nu am de unde s-o cunosc, nu pun botul.

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

1-0 Nu mi-a plăcut prima repriza...

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Bwhahahahahaha,, Yawnited!

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Slab de tot jucati,, ma minunez in ce hal a putut United sa ajunga, va mancam cu fulgi cu tot in meciul direct!

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Cat bulan aveti cu De gea, trebuia sa fie 3/4-0...

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Slab meci. Nu cred că e bulan, fii serios cred că a fost 70% posesie, la ei singurele faze pe care le-au avut au fost periculoși, adică au fost mai eficienți. Asta e.

| Alexandra4500 a răspuns:

E o capcana! Sa nu te impiedici!

| blackPug97 a răspuns:

Ar fi o posibilitate sa te placa.Cine stie poate relatia cu iubitul ei nu merge.
Da oricum depinde. Daca ati mers undeva (chiar daca erati mai multi) sau ati vorbit cate ceva, ii una...dar daca nu ati vorbit, numa v-ati vazut, putin probabil.Nu poti sa te indragostesti de o persoana ca o vezi....adica poti, da aia ii atractie fizica, cu care nu faci nimic.