| ioana_1102 a întrebat:

cainele meu de 2 luni se poarta ciudat vrea sa ma muste latra la mine plange.alerga ca un nebun si nu stiu de ce ii mai creste vreun dinte sau? Ma inspaimanta fapta ca are tendinta sa ma muste...Si mai vreau sa va intreb ceva. daca a lins dero sau alte lucruri pentru spalat este vreo problema? O sa moara sau o sa turbeze? Ce trebuie sa ii fac? Raspundeti la intrebari la ambele. sunt foarte speriata...Multumesc celor care ma ajuta sincer si nu raspund porcarii

1 răspuns:
| perfusion a răspuns:

Niciuna nici alta. Tu l-ai invatat asa, din felul cum te-ai jucat cu el. Incearca mai mult sa il mangai in jocurile voastre pentru a vedea afectiune.