| Lilliac03 a întrebat:

Cand am intrat clasa a9a, ma intelegeam foarte bine cu un baiat, ne tachinam, vorbeam, radeam. In vara am inceput sa simt ceva pentru el, dar dupa putin timp a inceput dintr-o data sa rupa orice legatura cu mine, ma uraste nu stiu de ce sad. La fel si eu il urasc pentru cateva cuvinte care mi-a zis. Si dintr-o data am inceput sa ne uram amandoi foarte tare. Nu ne mai suportam deloc. DE ce oare?

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Mai mult ca sigur ca din cauza barfelor venite din gura unei persoane care nu te are la inima