| mTk273 a întrebat:

Ce alegeti dintr-o Dacia Duster si un Opel Astra g caravan din 2004 cu 70.000 km si de ce?
Fundahappy*

2 răspunsuri:
| carpediem a răspuns:

Depinde cum stai cu banii. As alege Dacia pentru ca piesele sunt mult mai ieftin. Am prieteni care vor sa renunte la bmw sa ia altceva pentru ca ii costa mult service-ul. Stii cum e, dupa ce o iei, crezi ca cealalta varianta era mai buna. Pana la urma depinde de bani. Si as alege benzina, tot pentru service.

| namnumeba a răspuns:

Vrei sa cumperi Dacia duster? daca da, n-o face pentru ca noul nostru jeep 4X4 dacia duster e foarte prost si cu aspectul e praf! mai bine ia-ti Opel Astra g caravan!winking