| Laugh25 a întrebat:

Bunahappy
Ce ati face daca v-ati intalni cu o vedeta? Fundabig grin

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
care vedete? ca la noi majoritatea au acest statut.dar daca ar fi sa ma intalnesc cu una adevarata..nu as ezita sa ii cer sa aiba amabilitatea sa fac o poza cu ea...
O seara bunahappy

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pai m-am intalnit si nu am facut nimic in afara sa ma holbez

| IsabelaIssa a răspuns:

Probabil ca am face o poza impreuna sa o am amintire. Depinde si ce vedeta este.

| Dariusuu a răspuns:

O poza ar fi de ajuns.

| Zatharra a răspuns:

Aș face cunoștință. Peace!

| lolium a răspuns:

Depinde despre ce vedeta e vorba. daca ar fi alina plugaru, as scuipa-o intre ochihappy

| StReEtDaNcEaNa a răspuns:

Autograf,poza si cine stie m-as da pe langa ea\ea si poate am deveni prieteni laughing
Dar slabe sanse.

| m2704 a răspuns:

As incerca sa port o conversatie cu ea daca ar avea timp.

| LaurC a răspuns:

As incerca sa-mi pastrez calmul dar n-as reusi. Probabil i-as cere un autograf pe o foaie de hartie, iar acesta o lipesc in jurnal si o tin drept "amintire remarcabila din trecut".

| StefanCristi55 a răspuns:

Probabil i-as cere un autograf, dar depinde de vedeta.big grin
Funda?