| Δи∂яɛɛα Ƨcʋмρικ a întrebat:

Daca v-ati intalni cu o vedeta ce i-ati spune?

Răspuns Câştigător
| alexolis1 a răspuns:

Trebuie sa ne pastram toti calmul, sunt vedete dar totusi oameni ca noi. gandeste-te ca vrei sa ajungi la cineva anume si o coada de oameni sta in fata ta si asteapta poze, autografe, etc. sper ca e un raspuns bun demiselena.

6 răspunsuri:
| User a răspuns:

Ce faci mosule?

| Rukhsandra a răspuns:

Buna big grin
Iar daca e o vedeta preferata as leasina rolling on the floor) ...glumeam... sau nu happy

lolita
| lolita a răspuns:

Nu i-as pune nici o intrebare ca doar nu sunt extraterestrii, m-am intalnit cu o multime de vedete si nici macar o poza nu am facut.

| Victoria a răspuns:

I-as cere un autograf si o poza cu el/ea.

| Scuturici a răspuns:

Depide daca-mi place...in Bucuresti e plin de vedete mi-a spus o prietena. Daca m-asi intalni iasi cere un autograf... happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depine ce vedeta e:].