| theStar a întrebat:

ce cadou i`as putea face iubitului meu de Craciun? suntem impreuna de 3 zile oficial. dar ne cunoastem de 4 ani... iar el mi-a mai facut cadouri

2 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Un lantisor de argint, si o bratara. Craciun fericit, si sa fiti iubiti. Pa

| yoo23 a răspuns:

Un parfum playboy ( barbati). Mi-a adus tata si miroase forta. Sau mai bine un set din acela...parfum, deodorant si nu mai stiu cetongue. E intr-o cutie. Intreaba la supermarket.Noroc!