| andreeaaa1 a întrebat:

Ce faceti in momentul acesta in afara sa-mi raspundeti mie la intrebare?

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Am venit de la niște prieteni și am spălat niște fructe.
Pa, pa.

| Razvan a răspuns:

Vad intrebarea ta si zic:"Mama ce ar merge intrebarea asta pe chat"
Si ma gandesc:"Cum sa o bag pe chat?"
Habar nu am asa ca mai cer un randwinking

Răspuns utilizator avertizat
| Hypathia a răspuns:

Nimic!

| misu a răspuns:

Bantui pe net de plictiseala... ti as raspunde tie dar nu suna a intrebare

Răspuns utilizator avertizat
| αℓγήα ツ a răspuns:

Cu ce t ajuta?
in fine.thinking
incerk sa tin ochii deschisi ca acum m-am trezit si o innebunesc pe vecinamea ca rap`u km ma innebunit si ia la 3 dimineata ca manelele ei x_x
laughing

| heroforyou a răspuns:

Ma gandesc... mi-e dor, mor de dor si doare de mor, abia stept sa treaca vremea, sa uit, sa nu mai stiu, nu stiu ce o sa fac, parca as vrea sa nu ma mai gandesc...nu intelegi nimic stiu, dar asta fac eu in fiecare zi.

| Misssy a răspuns:

Ascult o melodie si vb p mess:X

| iulya_6394 a răspuns:

Citesc ce ai scris
iti raspund
rad de tine
si mai trag o gura de aer laughing big grin

| Aly_7975 a răspuns:

Buna. Ascult muzica tongue

| PaulaPSM a răspuns:

Pai:
~ iti raspund la intrebarelaughing
~ ascult muzicabig grin
~ pierd vremea la povesti pe mess
~ imi citesc horoscopul
~ ma ocup de ferma de pe hi5laughing)))
~ sithinking cam atatlaughing aaalaughingsi respir:Xlaughing)