| AddaXD a întrebat:

Ce intelegeti voi prin "fericire"? Ce va face sa va simtiti fericit(a)? Argumentati... fundita celui mai frumos raspuns si vot la restulwinking happy.

4 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Mă simt fericită atunci când îmi dau seama că zâmbesc fără să vreau, când starea mea bună nu poate fii distrusă de nimeni, când mă înţeleg foarte bine cu familia şi prietenii.
Pot fii fericită şi de la o simplă melodie care îmi aduce aminte de ceva sau îmi dă o bună dispoziţie.happy

Răspuns utilizator avertizat
| CookieșiParty a răspuns:

Pe mine soarele,bunatatea,adevarul curat, inima milostiva, crestinismul si bunavointa ma fac fericita. Fericire e atunci cand iti place ceva si zambesti.

| Dede_2310 a răspuns:

Prin fericire eu inteleg un lucru, un loc, o persoana cu care te simti inal 9 cer...pe mine ma fac sa ma simt bine mai multe lucruri sper ca a fost dragut si inteles ce am zis. DeEdEe