| InsaneDoll a întrebat:

Servus TPU!
Vreau sa dau funda celui mai frumos raspuns la intrebarea: Daca ar fi sa alegeti intre un iubit sau cel mai bun prieten pe cine ati alege? Argumentati!

Răspuns Câştigător
| Adela50 a răspuns:

Salut.Eu as alege el mai bun prieten pentru ca prietenul iti este alaturi si la bine si la greu, te ajuta, te asculta, iar un iubit poate fi ceva de 1-2 luni depinde si nu prea te poti baza.

2 răspunsuri:
| VitaminaColorata a răspuns:

Prieten:]
Ptc. ca stiu ca el a fost si va fi mereu langa minelove struck

| AnaMaria1612 a răspuns:

Prietenul este alaturi de tine, de asculta, iti da sfaturi dar poate ca prietenia nu o sa reziste mult timp. Iubitul la fel nu stii cat va dura relatia dar poate daca ai alege prietenul ai pierde o relatie de viitor, poate cine stie, poate el era alesul:d fundita?big grin:X