| anonima4all a întrebat:

ce mai faceti? n-am mai intrat demult pe TPU si deja mi-era dor de voi... ce mai faceti? cum va petreceti vacanta aceasta?

Răspuns Câştigător
cami
| cami a răspuns:

Buna, bine-ai revenit! ce sa face si noi, ca de obicei big grin tu ce-ai mai facut?

11 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Bine ai revenit domnisoara. Eu unul ma duc sa beau o bere in oras, mi-a facut pofta o reclamalaughing

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Bn ai revenit!happySi noua ne-a fost dor de tine big grinEu stau si ma plictisesc.nimic special.
Vacanta este relaxanta dar pacat ca este asa plictisitoare. U ce ai mai facut?big grin

| albastrel a răspuns:

Ne plictisim ...ne trece... iar ne plictisim...si tot asa... tu ce mai zici?

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Buna
si noua ne era dor de tine big grin bine ai revenit printre noi >big grin

| Smackdown a răspuns:

Ma uit la filme porno chiar daca am sub 18 ani

| oooooooo a răspuns:

Ce bine ar fi daca am avea cu totii vacanta! deocamdata eu mai stau p-aici pana vine concediul.pe care, desigur, il astept cu nerabdare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Obosită după o zi agitată.
În general bine.
Bine ai revenit.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine ai revenit.Noi pe aici. S-ar putea sa ma duc la mare prin august nu stiu sigur.In rest...ACASA.Tu ce faci?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine ai revenit! Eu, de exemplu, imi petrec vacanta acasa. Dar tu ce mai zici?

| anonima4all explică:

Eu sunt plictisita.am fost la mare pentru cateva zile dar in rest nimic special... mi-era dor de voi ca sa radem sa glumim si mai ales sa rasp la intrebarile celor care au nevoie...va pup...mai vb

| yonelutza a răspuns:

love struck