| nellyneliana a întrebat:

Buna!
Ce parere aveti depre magazinele de tip sh ( second - hand)?
O zi cat mai frumoasa tuturor!

Răspuns Câştigător
| Dean1996 a răspuns:

Ce au ma magazinele second-hand? Sincer cele mai dragute haine eu le am de acolo,am de acolo un tricou[rosu cu alb, in dungi, superb] si 2 perechi de pantaloni [denim sunt unii] care-mi plac foarte mult,si mai am si cateva camasi,care sincer, design-ul lor mi se pare mai tare decat camasilor pe care le cumperi noi, nu la mana a 2-a.Am cateva haine de la second care sunt mai frumoase decat tricouri Nike sau Adidas noi-noutelaughing.Nu am nimic cu magazinele second-hand, am cateva hainute de acolo, si sunt chiar frumoase.

5 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Nu este o rusine sa cumperi de la second-hand, mai ales in zilele noastre! Hainele sunt spalate si sterilizate si bineinteles ca le dezinfectezi si tu personal, acasa, dupa cumparare.
Nu sunt de acord cu achizitionarea hainelor pentru bebelusi de acolo, dar pentru cei mari e ok. Uneori gasesti lucruri pe care in alta parte nu le poti gasi cu usurinta, cum ar fi halate, salopete sau uniforme de munca!

| mdany a răspuns:

Mda...nu pot sa zic ca nu ca doara mi-am cumparat haine de la second-hand si pot spune ca unele tricouri m-au tinut mai bine ca cele noi(materialul) + o afacere profitabila, dar nu chiar cu toate articolele.

| aliceinchains a răspuns:

Personal, nu cumpăr de-acolo. Dar am un vecin care are un magazin SH și aduce produsele din Germania cu tot cu etichetă, nou-nouțe. Așa aș lua, dar altfel nu.

| OriGinal_4501 a răspuns:

Profitabile/ma rog eu nu iau haine de la Sh dar mi se pare profitabil! funda?

| stroedaniel13 a răspuns:

Eu cred ca sunt destul de profitabile pentru ca exista foarte multi oameni saraci care cumpara de acolo.

Pentru alte idei de afaceri: http://www.afaceri-profitabile.com