| pau94 a întrebat:

ce parere aveti despre :arabi in principiu egipteni; casatoria cu un astfelde barbat; femeia care accept o relatie cu un musulman; si chiar despre religia lor? happy

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu am nimic cu ei personal dar sincer nu as putea sa traiesc in tara lor, de casatorie nici nu mai vorbesc

| PŞtefaniaP a răspuns:

Pai, dupa parerea mea mi se par niste panarame intr-un fel. Dar nah asta e religia lor, daca ei ne respecta religia si noi trebuie sa facem la fel.

Sper ca ti-am fost de ajutor happy

| gabitsa77 a răspuns:

Nu asi recomanda, suntem europeni cu principii libertine, ei sun foarte inchisi la minte. iar religia e foarte inportanta in cuplu. tu faci paste si craciun singura iar ei ramadanul. vor fi diivergente in caz de copii, nu te vor lasa sa- botezi. in shimb sunt foarte murdari ca oameni si mincinosi, vand dragoste europencelor pentru acte.