| Vaallyy999 a întrebat:

Ce parere aveti despre dansuri, in general? Pareri pro si contra. Poate fi un hobby, cunosti mai multa lume. Pareri de astea.

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

Dansul trebuie sa fie o placere nu o obligatie sau un stres.Nu te opreste nimeni sa incerci niste cursuri de dans.Da, poti cunoaste lume noua, poate chiar o viitoare mare iubire happy si te elibereaza de stres. Dansul ca si competitie nu ti`l recomand insa, pentru ca nu mai este o placere in acel moment ci devine stres.

2 răspunsuri:
| BotezanDaniel a răspuns:

Bună,părerea mea este că este ceva oribil și de prost gust.De ce nu a câștigat nici-un număr de dans la Românii au talent? Dansul nu este plăcut când te maimuțărești, este distractiv la petreceri și zile de naștere. big grin

| ambicio a răspuns:

Mie îmi place să dansez, dar dansez de plăcere, să mă simt bine.
Dacă tu vrei să faci o carieră din asta și simți că e pasiunea ta, foarte bine. Poți să reușești orice îți dorești!