| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre Facebook? Ajută la ceva? Fundă happy

Răspuns Câştigător
| Mircea08 a răspuns:

FacebooKul este ca orice al lucru, nu e nici bun si nici rau. Cei care il folosesc insa, pot sa-l foloseasca in bine sau in rau asa cum si un cutit poti sa-l folosesti pentru taiat paine sau pentru a face o crima

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da,e o retea buna sociala

| OnuOnulică a răspuns:

Da, evident că ajută. E cea mai folositoare aplicație gratis.

| Freya1 a răspuns:

Da,iti urmaresti dusmani,fosti, prieteni, te dai mare cu ce faci si unde mergi, pui poze ce sunt rupte de realitate pentru ca sunt modificate, pui statusuri si distribui chesti triste sau vesele sa iti stie lumea starea.
Si acum daca lasam gluma la o parte, are si Facebook-ul partile lui bune.Mai gasesti anunturi de angajare,de vazare, iti mai gasesti prieteni vechii, neamurile, poti face si cere donatii, afli stiri, pareri etc.

| SilentRain a răspuns:

Plictisitor,da asa stii cine mai traieste, moare, se insoara, divorteaza, etc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie mi se pare învechit cumva... Nu prea ajuta. Adică instagramul sau tweeterul sunt mult mai de actualitate.

| Jannah a răspuns:

Aflu cand scot aia de la Specii album