| anonim_4396 a întrebat:

Salut,TPU! Ma intrebam ce parere aveti despre faptul ca scoala incepe poimaine.Dau funda raspunsului inteligent!

Răspuns Câştigător
| JokerMato a răspuns:

Ce pot sa spun... Abia astept sa vina! Sa-mi intalnesc colegii, sa ne distram, sa vorbim de toate despre toti laughing Si, parca trece mai repede timpul atunci cand esti la scoala cu colegii! Pun pariu ca nu va dura mult nici semestrul II, chiar daca e mai lung ca primul.
Pentru elevii de a 8-a si a 12-a e mai greu,petru ca pentru unii vine inscrierea la liceu, pentru altii inscrierea la facultate, si trebuie sa invete mult, mai ales ca avem un procentaj scaazut de admisi cand vine vorba de BAC. Oricum, eu abia astept sa vina ziua de luni happy

8 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Abia astept! Ne-a ajuns vacanta. Vreau sa ma intalensc cu prietenele mele colege, sa stam de vorba... sa iesim.

| onasis1961 a răspuns:

Păi cui îi mai arde de răspunsuri inteligente când au mai rămas câteva Ore până luni 14 ianuarie.Sa dus vacanţă!

| CristinasiVlad a răspuns:

Buna.
Eu ma bucur ca scoala incepe poimaine. Vreau sa invat semestrul 2 mai mult sa am rezultate mai bune si sa iau nota mare la examene in vara si sa intru la liceul dorit. Deci eu una ma bucur ca incepe scoala + ca in vacanta m-am plictisti de stat acasa.
Succes la scoala happy

| positivity a răspuns:

Minunat!
De-abia aștept.
Teste, teze, examen, ce se poate mai frumos de atât? (sarcasm)

Răspuns utilizator avertizat
| Phantom933 a răspuns:

Eu sunt intr-un fel bucuros si intr-un fel trist...Ma bucur ca ma reintalnesc cu colegii cu alti prieteni de la alte clase, cu profesorii dar sunt si trist deoarece eu sunt clasa a 6-a si vin tezele(stiu ca nu e greu, comparat cu clasele 8, 9)dar avem si profesori care dau multe teme

| Alexutzudragutu2002 a răspuns:

Totusi imi doream ca aceasta sa nu inceapa prea curand, oricum trebuie sa mai si invatam. Corect?