| OanaSall a întrebat:

cica in mai 21 2011 o sa fie sfarsitul lumii. oare e adevarat? ce sa cred ca m-au bulversat astia cu totii?

8 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Nu e nici un sfarsit. astea sunt aberatii nu mai lua in seama tot ce se spune la tv

| Bylok a răspuns:

Eu una nu cred nimic. Nu ar trebui sa dai importanta unor afirmatii de genul acesta ptc nimeni nu poate sti cand va fi sfarsitul lumii...

| SabbyNightShadow a răspuns:

Nu e, stai calma ca sunt doar niste tampeni mari cat china. fundita? plsssssssss

| MihaCool99 a răspuns:

Eu nu cred in asa ceva...sincer asa s-a mai vb si iata ca nu s-a intamplat nik...Doar Dumnezeu stiebig grin
fundita? plz

| OanaSall explică:

Pai in legatura cu cutremurul din japonia. pot fi niste semne?

| caporalul a răspuns:

Despre sf lumi se vorbea sin 2001 daca va aduceti aminte nu vine nici un sf acum nu sunt date exacte cel mai probabil peste 50000 cind nu va mai arde soarele se crede ca va fi sf insa mai este
nu se stie nimic clar insa nu lua in seama tot ce auzi

| Llillium a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu crezi si sa nu iti faci griji din cauza unora care abereaza la Tv sau pe Internet.

| kiol a răspuns:

Relaxeazate