| Diapufu a întrebat:

Buna cine are informati despre Colegiul National Minulescu din Slatina ii rog pe cei care nu au idee sa nu se bage FUNDITA! pentru informati utile

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu doar ca nu se poarta uniforma.
http://www.colegiul-ion-minulescu.com/

| Diapufu explică (pentru anonim_4396):

Aaa deci asta e bine

| Alexor a răspuns:

Depinde ce fel de informatii vrei. eu unul am facut 1 an acolo si iti pot spune ca sunt numai oameni (profesori) dezinteresati, nimeni nu te invata nimic ci toti vor sa intri in liceu deja invatat, activitati extra-scolare nu exista (cel putin eu in tot anul nu am prins niciuna) si sunt multe lucruri de spus despre acest liceu. Daca te intereseaza sa intri acolo, nu te sfatuiesc happy