| pink_2358 a întrebat:

cine are nokia c5-03 cum pot sterge mesajele care vin prin bluetooth fara a sterge toate mesajele...sau cand marchez toate mesajele sa le sterg de ce nu pot demarca 1 sau 2 pentru a nu fi sterse?sad help me

Răspuns Câştigător
| reyna_7838 a răspuns:

Buna. pai intri la mesaje si inainte de a deschide mesajul apesi mai lung pe el si o sa iti apara mai multe optiuni, printre care si sterge doar acel msg. eu am Nokia c6-01 si asa e la mine happy

10 răspunsuri:
| reyna_7838 a răspuns:

Ai reusit? happy

| reyna_7838 a răspuns:

Le ai coborate de pe net temele?

| reyna_7838 a răspuns:

Intri in meniu, apoi la setari(setting), la manager aplicatii (application manager), apoi la aplicatii instalate (installed apps.) si cauti acolo cum se numeste tema si la fel ca la sms apesi mai lung pe tema si iti apare niste setari printre care si dezinstaleaza si gata happy mie din toate tel pe care le-am avut acest Nokia imi place cel mai mult happy daca mai ai vreo nedumerire poti sa imi zici ca te ajut cu placere happy

| reyna_7838 a răspuns:

Cu placere winking

| reyna_7838 a răspuns:

Eu mi-am descarcat un program gps de pe net, kuta si u pe net ca o sa gasesti happy

| pink_2358 explică:

Buna, am reusit multumesc frumos, acum am alta intrebare cum pot sterge temele deja instalate?

| pink_2358 explică:

Da draguta multumesc multbig grin

| pink_2358 explică:

Cum folosesc gps? urgentttt

| pink_2358 explică:

Cum conectez si eu bluetooothu la tel ca nu mi l gasestesad nu e compatibil?