| Iuly_Emy_1989 a întrebat:

Cine știe cum poti scapa de o persoană posesivă?

5 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Depinde cine e persoana aceia posesiva...

| Iuly_Emy_1989 explică (pentru Freya1):

O colega de la curs!

| Dalmore a răspuns:

Eu l-am amenintat cu politia si s-a potolit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol, cica se calmeaza daca mergi in vacanta in alta tara.

Pai posesivul ala in general e pe modul rabies cand mergi la magazinul din colt, sa nu cumva sa te impiedici si sa cazi intr-o genitală.
Daca pleci in alta tara fara el/ea, deja intra pe modul flakka.

Cum scapi? Pai depinde. Daca chiar e iubire sincera si aveti nabadai, crizele de posesiune/ dominare sunt destul de excitante, fiind sarea si piperul cu care faceti lucrurile mai interesante.
Daca e un prostalau nesigur plin de frustrari si complexe...buh bye.

| Djsjuajsjsj a răspuns:

Iti iei o vacanta intr-o alta tara pana se mai calmeaza apele.