| madalinax6 a întrebat:

Buna!Cred ca aceasta intrebare va fi una putin tampita,dar sunt foarte panicata.Ieri la scoala a venit secretara in clasa la noi si ne-a pus sa semnam o foaie pe propria noastra raspundere.Am o ba nuiala ca ceva rau se va intampla pentru ca a zis ca azi vom afla.Sunt ingrijorata ce vor de la noi?(PS doar fetele de clasa a6a).Funda promit,dar raspundeti-mi credeti ca se va intampla ceva rau?Ce ar trebui sa fac?A
m vazut multe cazuri de genul asta si chiar sau intamplat tragedii.

4 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Dar tu nu citesti inainte sa semnezi ceva?! Poate data viitoare dai dovada de mai multa prudenta!

| Ţepeşu a răspuns:

Du-te la director/oare şi vezi care e treaba cu ele. Zi-i că vrei să ştii pentru ce sunt şi dacă nu-ţi convine, nu semnezi. S-ar putea să fie cu injecţiile pntru canc3er de col uterin. A venit şi la noi şi fetle din clasă erau speriaete ca dracu. Mă bucur că nu-s în locul lor. Orice ar fi, nu te sfătuiesc să accepţi. Poţi să-ţi iei ţeapă.

| Crazyycoffedrop a răspuns:

Acea foaie cu ce avea legatura?

| KissDeutsa a răspuns:

Eu zic sa nu te panichezi ca nu cred ca se va intampla ceva rau! incearca sa fii optimista, si orice se va intampla sunt sigura ca parintii iti vor fi aproape! deci mult noroc!winking