| Vikaa a întrebat:

Buna,credeti ca daca ar incepe razboiul ar afecta Romania in vreun fel?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Care razboi? Cel dintre Iran si SUA? Daca intrebi de acea posibilitate, in mod cert Romania nu ar fi afectata.

13 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Atata tam-tam se face pe tema Iran-SUA, ii linistesc imediat americanii pe cocotierii aia. Adevaratii adversari pentru SUA sunt China si Rusia, poate si Coreea de Nord daca se alieaza cu una dintre cele 2 intr-un viitor conflict. Iran nu e de luat in seama, aia sunt inapoiati cu mult.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru Drimmero):

Subscriu
Și eu mă gândeam că ne va afecta, dar după ce m-am documentat despre iran, „nem"

| Vikaa explică (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Si eu ma gandeam ca Iranul e ceva wow, dar m-am mai linistit putin, americanii o sa le nimiceasca funduletzul negroteilor alora.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru Vikaa):

Cum zic spanioli și/sau italienii, „probablemente", sper c-o săi linistească

| Drimmero a răspuns (pentru Vikaa):

Sunt o tara cu influente in Asia dar doar atat, au rata cea mai mare de emigranti in Europa si in lume, dar doar atat. Valul de amenintari care vin de la ei catre America sunt egale cu 0, nu reprezinta un adversar de luat in seama, sa se potoleasca altfel vor disparea probabil de pe harta.

PS Nu sunt negrotei, negroteii sunt africanii care sunt cu totul alta natie, astia sunt tuciurii, o natie diferita.

| Mosotti a răspuns:

Nu va afecta, cel mult vor cere trupe de la noi ca na, suntem in NATO asa cum a cerut si in Irak, atata tot, in rest nu vom simti. Daca se va incepe cu nucleara se duce planeta, dar nu va fi asa, de fapt nu va incepe nici un razboi precis. Nici nu ar avea cum incepe, ca Iranu nu are bomba nucleara, SUA o are, si oricum SUA ar invinge iranu in 7 zile la o adica, iar fraierii ailalti dei se dau mari, nu se vor baga, China si Rusia ca ar incepe cu nucleare si aia vor sa evite.

Sua mereu a facut rau, nu ii lasa pe arabi deloc in pace de mult, le face razboaie la ei acolo, ca au interes, le fura petrolul, e normal sa-i bata in ambasada, se tine de capul lor in prostie, asa fac cu majoritatea SUA.

| Celcestietot a răspuns:

Bineinteles, ca doar Romania este zona strategica, este bogata in resurse s-a.m.d. Ce cautau nemtii la Ploiesti daca nu aveam tara importanta?

| Totenkampf a răspuns (pentru Celcestietot):

Cautau propagarea Rasei Ariene!

| Celcestietot a răspuns (pentru Totenkampf):

Nu cautau petrol happy?

| Totenkampf a răspuns (pentru Celcestietot):

Nietzsche din cate stiu a renuntat la cetatenia germana, si a afirmat faptul ca latinii sunt Rasa Superioara, cuvintele astea ar trebui sa le fie destul pentru a-i face pe nemtoi sa plece. big grin

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Stai linista la final cu totii vom ajunge sa ne f+utem in c+ur ca niste baieti adevarati https://www.youtube.com/watch?v=wcinzmfZeCc

| DeeaCarmen a răspuns:

Da. Suntem si in NATO, de partea americanilor si o sa fim obligati sa intram. O sa fie si camp de lupta, o sa ne afecteze si economia, etc