| iulia972 a întrebat:

Buna credeti in dragoste la prima vedere? ce credeti?

3 răspunsuri:
| 4b a răspuns:

Nu exista asa ceva...aia se numeste ''placere la prima vedere''winking

| AnNyşK a răspuns:

Sincer eu da cred pentru ca asta s-a intamplat intre mine sh prietenul meu, cel putin pentru el a fost asa dragoste la prima vederebig grin, noi ne-am cunoscut pe net, dar suntem vecini numai ca nu stiam unul de altu pana nu ne-am sp adresele unde stamrolling on the floor, dupa care el ma invitat la un suc, iar eu am acceptat ce era sa factongue.Am stat la suc 1 ora in care am vb cate sh mai cate sh dupa ma condus aksahappyDar a doua zi eu am plecat pe neasteptate la bucuresti sh ce sa vezi el cand a aflat asta a inceput sa ma intrebe cat stau, daca vn repede, iar cand eram la bucuresti ce sa vezi pe mess m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el ca el ma place, dar eu normal am crezut ca isi bate joc de mine adica cum sa ma placa sh gata ca vrea sa fie cu mine daca noi numai 1 ora am stat impreuna si eu dupa am plecathappy, bine ca nu am fost de acord la inceput pentru ca nu stiam ce sa cred, dar el nu s-a lasat happy sh uite ca am acceptat sh indata sunt 2 ani de cand suntem impreunabig grin

| VampireRawrr a răspuns:

Eu nu cred pentru ca asa m-am indragostit de un coleg de clasa si m-a sarutat si am ajuns pe urma bataia lui de joc, el spunand ca pentru el a fost doar un joc, eu acum inca il mai iubesc dar pe de alta parte este un nesimtit care si-a batut joc de sentimentele mele!cryingAsta e! Eu iti spun sa ai grija cu anumiti baieti pentru ca nu sti ce au in cap!winking Sfat prietenesc, nu mi-o lua in nume de rau, dar nu pentru toti exista dragoste la prima vedere!crying