| nevermind_3854 a întrebat:

Cum aflu un numar privat? Ma tot suna cineva dar nu vorbeste as vrea sa aflu numarul, stiu ca se poate dar nu stiu cum. Fundita

2 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Nu se poate. Nu e posibil. Doar daca te suna si iti intra casuta [POATE]iti apare numarul.

| Amy a răspuns:

Nu ai alta solutie decat sa suni la centrul retelei tale (cosmote, Vodafone) si sa le ceri parerea.ei ar trebui sa iti monitorizeze toate apelurile, iar in momentul in care te suna numarul privat, ei pot vedea numarul in sine.bafta!