| MaryaMiriam a întrebat:

Bună, cum aș putea clarifica,și vorbi cu băiatul pe care în plac despre relația noastră. Adică ne placem unul pe celălalt, ne-am spus-o,el încearcă să vorbească despre asta de a începe o relație,dar niciodată nu ducem discuția la bun sfârșit. Și nu înțeleg dacă suntem într-o relație sau nu. Cum să-l întreb,sau cum să aduc în discuție acest subiect, pentru a mă face să înțeleg, dacă vom fi într-o relație sau nu?

2 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Vorbește cu el sa lămuriți situația.

| Golyat18 a răspuns:

Bate-i apropo sa se logodeasca cu tine.
intreba-l chestii de genul iubitule cat de tare ma iubesti. Daca e cinstit nu o sa ii placa postura de iubit daca el nu se crede iubitul tau, nu simte asta, si atunci vei vedea.
Da ce tat-atata intreaba-l tu cum consideri relatia noastra suntem iubit si iubita adica tu ti mult la mine fimdca eu tin la tine?!?!?!

Atat!

Scurt!

Bafta!