| Mirela347 a întrebat:

Bună, nici nu știu de unde să încep, vorbesc cu un băiat de aproximativ o lună jumătate prin masaje, nu ne-am văzut niciodată cu toate că stam doar la 14 km distanță unul de celălalt.
El mai zicea de o poveste față în față, dar doar făcea așa o propunere neexactă, adică fără să zică, de exemplu,, mâine seară nu ai vrea să ieșim la o poveste"(adică să fie hotărât), ci când se apropie seara mai spune,, ce bine stăteam noi acum la o poveste".
De câtva timp începe să facă tot felul de propuneri, de exemplu stau în pat și el zice,, mai bine stăteai cu mine".
De 2 zile seara face referire la sex, că el ar vrea, dacă vreau și eu. Eu i-am spus că prima dată să ne cunoaștem fata în fata, să vedem dacă ne placem si așa, iar dacă lucrurile merg bine între noi si ajungem împreună, putem face si așa ceva. I-am sublinat faptul că eu fără sentimente si fără a fi ceva mai mult între noi nu o fac(eu nu mai mai făcut-o niciodată).El a spus că o să vedem ce o să fie și că el nu vrea doar sex de la mine.
Ce nu înțeleg eu, de ce de o lună jumate, stând la 25 de minute unul de altul nu a vrut să ne vedem și oare el mă vede ca și pe o fată cu, care să facă doar sex?
P.S eu am 20 de ani, el 22 ani

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Relatie inutila, de pierdut timp online!
Evident ca tot ce vrea este sa primeasca ceva sex de la tine si sa se distreze, ca de era interesat de tine sau te iubea, erai demult la usa ta.
Da-i pace si blocheaza-l, ca ai 20 de ani si-i indicat sa-ti gasesti un barbat real, nu un cocolar sau golanas, care va veni numai daca-i promiti sex.
Voi nici nu va cunoasteti in realitate dar el vorbeste deja de sex... ce vrei mai mult de atata?
Nu-i suficient de clar pentru tine?

| sofisis a răspuns:

Ori e deja cu cineva si cu tine doar se distreaza. Ori efectiv nu vrea decat sa incerce sa faca sex cu tine. Este extrem de ciudat sa ii fie complicat la 22 de ani sa se deplaseze 30 de minute. Ceva ascunde. Trebuie sa aflii ce.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu 20 de ani și el 22 și stați la 14 km distanță și NU v-ați văzut până acum?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu v-ați văzut deloc nici în poze? Blochează-l și șterge mesajele.

| OmBanal33 a răspuns:

Nu stie ce vrea, cel mai probabil incearca sa para matur, incearca sa para ceva ce nu este, dar avand in vedere ca face referire la sex, exista o mare sansa sa fie virgin...
Nu are rost sa iti pierzi timpul cu un baiat de genul...
Consider ca daca din primele mesaje nu esti sincer, si incerci sa pari ceva ce nu esti... nu mai are rost sa incerci sau sa continui...
Cand omul vrea sa inceapa o relatie incepe cu intentia sincera...

| FredericChopin a răspuns:

Atenție poate fi unul care nu vrea nici o relație sentimentala nici sex și doar sa te violeze și posibil apoi sa te omoare na nu vreau sa par baba vanga dar... Sau poate fi unul din astea care sa te ducă n Germania Italia și sa ți vândă organele ori poate fi un pedofil un mafiot sau poate fi unul dinasta de 12-14 ani care crede ca o are mare cel mai bine e sa :
-îți pui o camera de luat vedeți și dacă SESIZEZI ceva CIUDAT anunță politia și zile TOT exact asa cum sa întâmplat numai bine seara buna:-)

| Anonimalex6996 a răspuns:

Încearcă sa vorbiți web. Sa vezi ca totul este real. Apoi spune I drept în fata ca nu poți sta la nesfârșit pe internet și ca vrei sa va vedeți. Probabil omul vrea un răspuns concret pe partea de sex...Dar ai grija

| Cosmzanea a răspuns:

Imatur, nu e sigur pe el ca îl placi. Risca dacă se întâlnește cu tine ca poate îl respingi și atunci prefera sa viseze