| Drums a întrebat:

Buna!
cum este posibil sa ai 2 rasp castigatoare la aceeasi intrebare.
am intrat pe profilul a 2 fete si este exact aceeasi intrebare, pusa de exact aceeasi persoana. 2 rasp diferite, adica la fiecare apare rasp castigator la aceeasi intrebare?
cum se face?
mersi

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Sincer nu am înţeles ceea ce ai spus. Ai avut o exprimare ciudată. Dă-ne şi nouă linkul ca să vedem la ce te referi. Se poate acorda doar o fundiţă atât! Baftă!

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Welcome to the multiple account's world!

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Aaa, am înţeles ce ai vrut să spui acum. probabil cel care a pus întrebarea a cerut modificarea fundiţei. Adică a dat anumitei persoane şi după a cerut ( prin contact ) să se acorde fundiţa altei persoane. Şi până îşi face update site-ul durează! Baftă!

| Drums explică:

Uitati linkul:
si daca va uitati pe profilul lui ilovebutterfly apare ca are ca rasp castigator cel pe care l-a dat la intrebarea asta.
http://www.tpu.ro/tehnologie/cum-pot-face-un-folder-nou/

| MarcAnthony a răspuns:

Si eu am vazut exact acelasi lucru astazi. Cum se poate?

| šρяίηģ a răspuns:

Pai da. Se pare ca cei din "trustul TPU" nu verifica fiecare intrebare, trebuie intelesi si ei, la cate mii de intrebari sunt. Poti pune aceeasi intrebare de mai multe ori, poate sa difere de exemplu doar un punct sau o virgula.
Incearca! Cred ca e posibilwinking