| andreea2346 a întrebat:

Buna,cum imi dau seama daca cineva m-a blocat pe numarul de telefon?

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Il bati, il sechestrezi, ii furi telefonul si "il suni", sa vezi daca ii apare apelul.
Cu placere!

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu îți răspunde, zile in șir, oricât ai insista. Verifici mau ușor cu Whatsapp, nu îi poți vedea poza. Iar, dacă îi trimiti mesaj, îți apare marcat doar cu o linie (ca atunci când nu ai semnal/ nu ai internet), nu cu două (când mesajul a ajuns).

| relian a răspuns:

Il suni, daca intra casuta vocala, inseamna ca tea blocat.Deci cand cineva te blocheaza pe nr de telefon, tu cand incerci sa il apelezi, nu o sa mai sune, te duce direct la casuta vocala sau raspunde un robot si spune ceva acolo bla bla.

| Mihai_Andrei_Neagu_1995 a răspuns:

Il suni si il intrebi...