| ann19 a întrebat:

cum pot sa invat engleza? stiu engleza dar f putin ma descurc bine la citit si la tradus dar foarte putin.big grin

Răspuns Câştigător
| Roibu a răspuns:

Roibu Constantin raspunde:
Draga mea iti recomand English today aeste un curs foarte usor de invatat in care iti arata videoclipurii cu conversatii in engleza uite aici sper din suflet sa iti fiu de ajutor http://www.youtube.com/watch?v=b9zwRe2QLDw

1 răspuns:
| Luiza45 a răspuns:

Daca nu inveti la scoala de ce nu cauti reguli de scriere si citire pe internet. Eu asa fac cu limba germana(ca nu stiu daca o fac la liceu si cum eu nu am facut germana in viata mea vreau sa stiu macar ceva). daca nu exista cursuri pecare le poti comanda.