| andrreea a întrebat:

Cum pot scapa de frica de a dormi singura?

Răspuns Câştigător
| Jupiter a răspuns:

Asa cum iti imaginezi ca e cineva sub pat, imagineaza-ti de acum ca e cineva de incredere langa tine.

9 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Ia uite cine doarme singurica de acum...
Intrebarea e: Pana cand?

| Abcfunny a răspuns:

Si mie, mi-e frica sa dorm singur dar mi-a luat mama un dragusor si acum numai imi este frica

| daddy a răspuns:

Ia-ti un teddy bear big grin

| cutza a răspuns:

Dormi cu vreo jucarica de plush...cuprindeo strins si adormi linga ea
Succes!

| scootsie a răspuns:

Rugand pe Dzeu sa umple camera cu prezenta Sa si nu vei mai fi singura... Din punct de vedere medical e bine insa, sa afli care este sursa fricii tale.

| domidoc a răspuns:

Iati si tu un ursulet, ceva...

| Legolas a răspuns:

Dormi in alta camera, in care te simti mai bine, sau dormi cu parintii cateva zile

| andrreea explică:

Am reusit sa dorm singura. Va multumec pentru ca m`ati ajutat

| andrreea explică:

Si acum dorm singura happy