| SuNNNShINe a întrebat:

HI TPU! Pun o intrebare pentru o prietena care nu poate sa doarma fara parinti. Ii este frica. Ce sa faca sa poata dormi singura?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| PanaDeIdei a răspuns:

Sau poate pritena ta erai de fapt tu dar iti este rusine sa recunosti...big grin nu este nicio rusine. nu toti crestem la fel de repede...si mie cand eram mica imi era frica sa dorm fara parinti, dar asta fac doar copiii big grin. Dormi cu lumina aprinsa, oricum, parintii sunt in casawinking. Fara parinti in camera poti sta la pc pana dimineata, la tv poti sa te uiti la ce vrei bafta "prietenei tale" big grin

| hfkjgkjfg a răspuns:

Spune-i sa se relaxeze, ca parintii ei sunt intr-o camera din apropiere, si n-are de ce sa-i fie teama. Poate-i e frica de intuneric?

| SuNNNShINe explică:

Nu pe bune este o prietena.

| ady_9556 a răspuns:

Dormi tu cu eathinking

poate ii trece din dor...(ccredd)!

| alecsurapidistu a răspuns:

Pentru o prietena?laughing sau pentru tine?

nu stiu sa doarma cu lumina aprinsa pana se obisnuieste laughing.