| Emily6 a întrebat:

Cum sa incep...pai.port aparat dentar, sunt frumusica.si azi am fost la control oftalmologic si am aflat ca trebuie sa port ochelari.de saptamna viitoare voi purta ochelari tot timpul.Si partea buna. e ca am aflat ca imi scot apartul dentar peste 2 luni jumate. Voi ce parere aveti despre fetele ca mine.adica cu aparat dentar si ochelari, dar frumusele?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut
Dmne cat te poti asemana cu mine
NU iti fa griji ca nu e nici o problema in asta
Eu in decembrie am fost la dentist si apoi mi-a dat trimitere la un alt dentist si mi-am facut aparat dentar iar peste fix o luna si o zi am fost la oftalmolog si surpriza mi-am pus ochlari

deci sa nu iti faci griji pentru ca nu e sfrasitul lumii si peste cativa ani o sa scapi de ele deci mult succes :*

fundita?big grin

3 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Mda, dacă te faci singură frumoasă, ce mai vrei? Să te lăudăm şi noi, deşi habar n-avem cu arăţi?

| Lora a răspuns:

Pai o dantura frumoasa la o fetita draguta ochelarii devin un accesoriu fainwinking

| คηĐЯээд a răspuns:

Buna
mie mi se pare chiar o idee buna sa porti aparat si ochelari pentru ca dupa ce ti le dai jos o sa fi afrodita love struck si eu am o problema la dintzi dar nimeni nu o ia in seama.[se vede chiar rau. nu stiu unde`s ochi alora] daca nu ma insel mi-a crescut gresit caninul laughing oricum asta e problema mealaughing
deci dupa parerea mea mi se pare o idee buna.
si stiu cum e [am o colega la fel] care poarta aparat
si toti baietii ii zic ca are sarme pe dinti sad
dar gandeste`te cum o sa fie cand o sa ti`l dai jos si gandeste`te ca iti poti permite [si eu imi permit dar mama nu intelege.crying]
asa ca bafta.