| Marriar1 a întrebat:

Bună! Am o problema cu whatsappul, dacă ma puteți ajuta.
Se întâmplă uneori, sa nu intru pe whatsapp o perioada de timp, eu având internetul deschis, dar sa nu primesc notificările pe telefon (ca și cum as avea datele/wi fi ul închise). Nu primesc nici o notificare oricât de multe ar fi iar imediat când intru pe aplicație sa ma bulverseze 20 de notificări date dintr-o data, la ore diferite. Sa-mi apară instant toate odată ca și cum ar fi trimise acum.
Iar la detalii când dai scrie "trimis 11:00, primit 17:00, citit 17:00".
De ce se întâmplă asta?
As vrea în primul rand sa îmi spuneți în comentarii dacă și voi pățit la fel. Sau doar eu sunt cu telefonul ciudat? Mersi!

2 răspunsuri:
| JustDeedee a răspuns:

Bună! Am avut și eu o problemă de genul acum un an, dar s-a datorat a fi update-urilor făcute de aplicație. Problema mea s-a rezolvat prin dezinstalarea și instalarea din nou a aplicației. Totuși, dacă vrei să încerci și tu soluția asta, întâi dă o privire în setările aplicației, mai exact la secțiunea de notificări ca să vezi dacă nu cumva ai debifat din greșeală să nu mai primești mesaje sau dacă ai pus chat-uri pe mut.

| dinaprilie a răspuns:

Vezi ca in functiile teefonului la aplicatia whatsapp poti sa o setezi sa isi faca update in background.dai pe on si o sa mearga